
Menu



Login Required
Real estate boards require you to be signed in to access this property.
to see all the details .
2 bed
2 bath
1parking
sqft *
NewJust Listed
List Price:
$2,499
Listed on May 2026
Ready to go see it?
Looking to sell your property?
Get A Free Home EvaluationListing History
Loading price history...
Description
Amazing 2Br, 2Wr, Beautiful Townhome In Waterlilies. Dark Wood Floors, Espresso Cabinets, Spacious Open Concept Layout, Very Close To QEW, 403,407, All Amenities. Please talk to LA for details on property which will be cleaned and prepared prior to after vacancy.
Extras
Details
| Area | Halton |
| Family Room | Yes |
| Heat Type | Forced Air |
| A/C | Central Air |
| Garage | Underground |
| Neighbourhood | 1015 - RO River Oaks |
| Heating | Yes |
| Heating Source | Gas |
| Sewers | |
| Laundry Level | Ensuite |
| Pool Features | |
| Exposure | South West |
Rooms
| Room | Dimensions | Features |
|---|---|---|
| Other (Ground) | 2.92 X 1.3 m |
|
| Great Room (Ground) | 4.88 X 5.79 m |
|
| Kitchen (Ground) | 4.21 X 3.36 m |
|
| Bedroom 2 (Ground) | 2.99 X 3.36 m |
|
| Primary Bedroom (Ground) | 3.05 X 3.05 m |
|
Broker: RE/MAX REAL ESTATE CENTRE INC.MLS®#: W13156082
Population
Gender
male
female
45%
55%
Family Status
Marital Status
Age Distibution
Dominant Language
Immigration Status
Socio-Economic
Employment
Highest Level of Education
Households
Structural Details
Total # of Occupied Private Dwellings930
Dominant Year BuiltNaN
Ownership
Owned
Rented
48%
52%
Age of Home (Years)
Structural Type